Publikacje dla Specjalisty ds. ochrony środowiska

Jesteś odpowiedzialny za ochronę środowiska lub gospodarowanie odpadami? Poznaj publikacje przygotowanie dla Specjalistów ds. ochrony środowiska.

Wybierz tytuł

„Aktualności ochrony środowiska” to miesięcznik, który dostarcza informacji o zmieniających się przepisach prawnych i ich krótkich interpretacji.

Poznaj szczegóły

„Ochrona środowiska od A do Z” to publikacja, która dostarcza jasnych interpretacji przepisów prezentowanych na praktycznych przykładach.

Poznaj szczegóły

„Odpady” to publikacja dla wytwórców odpadów (firm, których działalność powoduje powstawanie odpadów), która pozwala jednoznacznie interpretować przepisy i prawidłowo zaklasyfikować odpady.

Poznaj szczegóły

„Gospodarowanie Odpadami” to jedyny miesięcznik dla firm i instytucji odpowiedzialnych za gospodarowanie odpadami na etapie odbioru, transportu, składowania lub utylizacji. Dzięki publikacji poznasz najnowsze zmiany i interpretacje przepisów co pozwoli Ci bezbłędnie przygotować dokumentację związaną z gospodarowaniem odpadami.

Poznaj szczegóły

„Nowe Prawo Wodne” to serwis e-mailowy, za sprawą którego będziesz na bieżąco z przepisami dotyczącymi nowej ustawy o prawie wodnym i poznasz ich właściwą interpretację. Dzięki temu nie narazisz się na kary administracyjne, a także oszczędzisz czas poprawnie przygotowując niezbędną dokumentację.

Poznaj szczegóły

Zamów tytuł

Od 2016 roku dostarczamy wszystkim osobom odpowiedzialnym za ochronę środowiska informacje niezbędne w codziennej pracy, w tym aktualności i wskazówki do stosowania przepisów.
Podpowiadamy naszym Czytelnikom, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć błędów w obowiązkach związanych z ochroną środowiska. Piszemy dla profesjonalistów, dlatego szczególną wagę przykładamy do jakości i rzetelności przekazywanych informacji.

Nie tylko informujemy o zmianach w przepisach - my je interpretujemy, wyjaśniamy najbardziej skomplikowane problemy, omawiamy na przykładach, doradzamy, jak je stosować w praktyce. Zobacz naszą ofertę publikacji poświęconych ochronie środowiska:

Z każdym tytułem otrzymasz dodatkowo:

  • wydania online publikacji - dostęp do archiwum treści,
  • dodatkowe narzędzia: wzory dokumentów, pism i druków,
  • wsparcie ekspertów drogą mailową - na Twoje pytania odpowiadają eksperci publikacji
  • bezpłatne newslettery o ochronie środowiska (2 razy w tygodniu na Twoją skrzynkę e-mail)

Nasze wyróżnienia

Sprawdź inne nasze serwisy
wiper-pixel