Zamów tytuł

Od 2016 roku dostarczamy wszystkim osobom odpowiedzialnym za ochronę środowiska informacje niezbędne w codziennej pracy, w tym aktualności i wskazówki do stosowania przepisów.
Podpowiadamy naszym Czytelnikom, na co zwrócić uwagę i jak uniknąć błędów w obowiązkach związanych z ochroną środowiska. Piszemy dla profesjonalistów, dlatego szczególną wagę przykładamy do jakości i rzetelności przekazywanych informacji.

Nie tylko informujemy o zmianach w przepisach - my je interpretujemy, wyjaśniamy najbardziej skomplikowane problemy, omawiamy na przykładach, doradzamy, jak je stosować w praktyce. Zobacz naszą ofertę publikacji poświęconych ochronie środowiska:

Wybierz tytuł

„Aktualności ochrony środowiska” to miesięcznik, który dostarcza informacji o zmieniających się przepisach prawnych i ich krótkich interpretacji.

Poznaj szczegóły

„Ochrona środowiska od A do Z” to publikacja, która dostarcza jasnych interpretacji przepisów prezentowanych na praktycznych przykładach.

Poznaj szczegóły

„Odpady” to publikacja dla wytwórców odpadów (firm, których działalność powoduje powstawanie odpadów), która pozwala jednoznacznie interpretować przepisy i prawidłowo zaklasyfikować odpady.

Poznaj szczegóły

„Gospodarowanie Odpadami” to jedyny miesięcznik dla firm i instytucji odpowiedzialnych za gospodarowanie odpadami na etapie odbioru, transportu, składowania lub utylizacji. Dzięki publikacji poznasz najnowsze zmiany i interpretacje przepisów co pozwoli Ci bezbłędnie przygotować dokumentację związaną z gospodarowaniem odpadami.

Poznaj szczegóły

„Nowe Prawo Wodne” to serwis e-mailowy, za sprawą którego będziesz na bieżąco z przepisami dotyczącymi nowej ustawy o prawie wodnym i poznasz ich właściwą interpretację. Dzięki temu nie narazisz się na kary administracyjne, a także oszczędzisz czas poprawnie przygotowując niezbędną dokumentację.

Poznaj szczegóły

Z każdym tytułem otrzymasz dodatkowo:

  • wydania online publikacji - dostęp do archiwum treści,
  • dodatkowe narzędzia: wzory dokumentów, pism i druków,
  • wsparcie ekspertów drogą mailową - na Twoje pytania odpowiadają eksperci publikacji
  • bezpłatne newslettery o ochronie środowiska (2 razy w tygodniu na Twoją skrzynkę e-mail)

Biblioteka Specjalisty ds. Ochrony środowiska

Nasze wyróżnienia

Sprawdź inne nasze serwisy
wiper-pixel